Ahşap & Masif Tezgah

Firmamız her türlü pvc doğrama kapı, pencere sistemleri üretim, montaj ve onarım hizmetlerini vermektedir. Her türlü cepheye ve kullanıma göre özel üretim ve özel montaj seçen

Ahşaba olan ilginin son yıllarda artmasıyla beraber masif panel ürünlerinde , %100 doğal olmaları ve istenilen sıcak ortamı sağlamasıyla kullanım alanları çeşitlenmektedir.

Çeşitli renk ve doku seçeneklerinin bulunması, amaca yönelik boyutlandırma ve kalınlık seçeneklerinin olmasıyla tasarıma yönelik pek çok alternatifi içinde barındırmaktadır.

Özellikle son yıllarda mutfak banyo tezgahlarında ahşap kullanımı çok yaygındır. Tercih ettiğiniz dolap renk ve modeline uygun masif ahşap tezgah seçeneği bulunabilmesi çok olasıdır. Kayın, Ceviz, Meşe, Çam vb. ağaçlardan üretilen ahşap tezgahlar doğal renkleri ile kullanılabilmenin yanı sıra doğal hammaddeden üretilmiş boyalar ile de renklendirilebilmektedir.

Son yıllarda ahşap tezgahlara karşı olan ön yargı da doğru üretim ve uygulama ile de yıkılmıştır. Doğru koruyucu malzeme ile kaplanan ahşap tezgah uzun yıllar ilk günkü gibi kullanılabilmektir. Tamamen bitkisel kaynaklı ve yenilebilir sertifikalı olan koruyucu yağ ile kaplanan masif paneller insan sağlığı açısından güvenle kullanılabilir.

ekleri de sunmaktadır. Orjinal malzeme kullanımı ile garantili ürün teslimatı yapılmaktadır. İsteğe göre her marka ürün kullanılabilmektedir.